2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenautomaten gemeente Houten
Beschreibung: De gemeente Houten (verder genoemd ‘de gemeente’) is op zoek naar een opdrachtnemer voor het leveren en onderhouden van de warme dranken automaten. De gemeente wil voor een periode van twee jaar een overeenkomst afsluiten met de optie de overeenkomst voor twee maal met twee jaar te verlengen. .
Interne Kennung: 852984
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 van 1
Beschreibung: 1 perceel. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Houten (verder genoemd ‘de gemeente’) is op zoek naar een opdrachtnemer voor het leveren en onderhouden van de warme dranken automaten. De gemeente wil voor een periode van twee jaar een overeenkomst afsluiten met de optie de overeenkomst voor twee maal met twee jaar te verlengen.