See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) - w ilości 20 000 Mg plus 30% w ramach opcji, łączna ilość wraz z opcją 26 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 243193-2026
Interne Kennung: PN/09/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001