See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Beschreibung: Zakres obsługi serwisowej pojazdów obejmuje: 1) okresowe przeglądy techniczne, wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów, 2) serwis i naprawa klimatyzacji, 3) pozostałe naprawy wynikające z eksploatacji pojazdów, 4) naprawy ogumienia, sezonowa wymiana ogumienia (letnie/zimowe) wraz z wyważaniem kół. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części został opisany szczegółowo
Interne Kennung: ZP-25-SKW-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Serwis pojazdów osobowych w Warszawie
Beschreibung: Szczegóły zamówienia w zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Serwis pojazdów osobowych w Bydgoszczy
Interne Kennung: Część 2 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Serwis pojazdów osobowych w Lublinie
Interne Kennung: Część 3 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Serwis pojazdów osobowych w Chorzowie
Interne Kennung: Część 4 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Serwis pojazdów osobowych we Wrocławiu
Interne Kennung: Część 5 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Serwis pojazdów osobowych w Opolu
Interne Kennung: Część 6 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Serwis pojazdów osobowych w Zielonej Górze
Interne Kennung: Część 7 -Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Serwis pojazdów osobowych w Giżycku
Interne Kennung: Część 8 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Serwis pojazdów ciężarowych i autobusów w Warszawie
Interne Kennung: Część 9 - Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2025-2027