381332-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung von Abwässerkanälen – Bieżące utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie Miasta Rzeszowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie Miasta Rzeszowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie miasta Rzeszowa: 1) łączna długość kanalizacji deszczowej wynosi – 502 675,36 mb, 2) ilość wylotów kolektorów deszczowych – 411 3) ilość przepompowni wód opadowych – 4 1. Do zakresu robót należeć będzie: 1) czyszczenie kanalizacji deszczowej i wpustów drogowych oraz krytych odcinków rowów wraz z utylizacją odpadów, 2) wykonywanie drobnych usług remontowych na kanalizacji deszczowej, 3) pełnienie dyżuru związanego z prawidłowym utrzymaniem kanalizacji deszczowej, zabezpieczenie miejsca awarii, 4) wydawanie warunków technicznych na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do kanalizacji deszczowej, dokonywanie odbiorów technicznych nowo wykonanych odcinków kanalizacji deszczowej i wydawanie zapewnień dotyczących odbioru wód opadowych oraz wydawanie informacji o braku możliwości włączenia do sieci kanalizacji deszczowej, 5) bieżące utrzymanie i obsługa systemu retencji zbiornikowej i monitorowanie pracy pompowni wód opadowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 2.1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) pn.: Bieżące utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie Miasta Rzeszowa; 2.2 projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami: a) Załącznik Nr 1 – utrzymanie bieżące kanalizacji deszczowej – opis przedmiotu zamówienia; b) Załącznik Nr 2 – bieżące remonty kanalizacji deszczowej – opis przedmiotu zamówienia; c) Załącznik Nr 3 – formularz cenowy zamówienia podstawowego; d) Załącznik Nr 4 – formularz ilościowy zamówienia wg prawa opcji - stanowiące załączniki do SWZ (dostępne w oddzielnych plikach).
Interne KennungZP-D.271.43.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie miasta Rzeszowa: 1) łączna długość kanalizacji deszczowej wynosi – 502 675,36 mb, 2) ilość wylotów kolektorów deszczowych – 411 3)ilość przepompowni wód opadowych – 4 1. Do zakresu robót należeć będzie: 1) czyszczenie kanalizacji deszczowej i wpustów drogowych oraz krytych odcinków rowów wraz z utylizacją odpadów, 2) wykonywanie drobnych usług remontowych na kanalizacji deszczowej, 3) pełnienie dyżuru związanego z prawidłowym utrzymaniem kanalizacji deszczowej, zabezpieczenie miejsca awarii, 4) wydawanie warunków technicznych na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do kanalizacji deszczowej, dokonywanie odbiorów technicznych nowo wykonanych odcinków kanalizacji deszczowej i wydawanie zapewnień dotyczących odbioru wód opadowych oraz wydawanie informacji o braku możliwości włączenia do sieci kanalizacji deszczowej, 5) bieżące utrzymanie i obsługa systemu retencji zbiornikowej i monitorowanie pracy pompowni wód opadowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 2.1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) pn.: Bieżące utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie Miasta Rzeszowa; 2.2 projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami: a) Załącznik Nr 1 – utrzymanie bieżące kanalizacji deszczowej – opis przedmiotu zamówienia; b) Załącznik Nr 2 – bieżące remonty kanalizacji deszczowej – opis przedmiotu zamówienia; c) Załącznik Nr 3 – formularz cenowy zamówienia podstawowego; d) Załącznik Nr 4 – formularz ilościowy zamówienia wg prawa opcji - stanowiące załączniki do SWZ (dostępne w oddzielnych plikach).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: 1. Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Prawo opcji obejmuje możliwość rozszerzenia zamówienia w ramach umowy podstawowej i na warunkach (zasadach) tej umowy, o dodatkowy zakres za dodatkowym wynagrodzeniem wg. Rozliczenia w zakresie i ilości zgodnym z załącznikiem nr 4 do projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego, wg. cen jednostkowych obowiązujących dla zamówienia podstawowego. Wartość przewidywanych zamówień w ramach opcji: 375 902,23 PLN netto. 2. Okoliczności skorzystania z opcji: zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego