381344-2026 - Wettbewerb
Polen – Müllfahrzeuge – Dostawa pojazdu typu śmieciarka w formie leasingu operacyjnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdu typu śmieciarka w formie leasingu operacyjnego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu typu śmieciarka. Szczegółowe parametry techniczne i wyposażenie przedmiotu leasingu precyzuje SWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do projektu umowy. Przekazanie pojazdu nastąpi w siedzibie i miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pojazdu typu śmieciarka w formie leasingu operacyjnego