381345-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sonnenenergieanlage – MŠ Sluníčko - rekonstrukce a zateplení střechy včetně instalace FVE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMŠ Sluníčko - rekonstrukce a zateplení střechy včetně instalace FVE
BeschreibungJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky a stavební práce, zadávanou v souladu s § 57 ZZVZ v otevřeném řízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace: 1) rekonstrukce střechy, 2) dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) o výkonu 30 kWp. Tato zakázka je zadávána kombinací zadání dle projektové dokumentace pro provedení stavby a s tím souvisejícího soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (rekonstrukce střechy) a metodou design & build (FVE). Nedílnou součástí této zakázky je: 1) Dokumentace pro provedení stavby FVE, včetně potřebné inženýrské činnosti (zejména závazné stanovisko hasičského záchranného sboru apod.) 2) Dokumentace skutečného provedení stavby, 3) Ostatní projektové a provozní dokumentace nutné pro provedení a zprovoznění díla (dílenské dokumentace, provozní dokumentace, apod.), 4) Zajištění prvního paralelního připojení, 5) Fotovoltaická elektrárna – (fotovoltaické panely, střídače, konstrukční systém, elektroinstalace a bezprostředně související práce a dodávky), 6) Hromosvod pro FVE (nadzemní část), 7) Záchytný systém pro údržbu a servis FVE 8) Další práce a materiál nutný pro dokončení díla (realizace stavebních prací, dodávek a služeb souvisejících s realizací FVE v souladu se zadávací dokumentací) 9) Energetický management po dobu 5-ti let od předání a převzetí díla Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Technické podmínky pro design & build a Závazný vzor smlouvy.
Interne KennungMŠ Sluníčko - rekonstrukce a zateplení střechy včetně instalace FVE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
5. Los
LosLOT-0001