See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury medycznej w postaci wirówki z chłodzeniem w ramach dotacji celowej na dofinansowanie realizacji inwestycji pn. "Budowa Śląskiego Centrum Onkologii i Hematologii Dziecięcej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury medycznej w postaci wirówki z chłodzeniem w ramach dotacji celowej na dofinansowanie realizacji inwestycji pn. "Budowa Śląskiego Centrum Onkologii i Hematologii Dziecięcej".
Interne Kennung: ZP/66/WR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury medycznej w postaci wirówki z chłodzeniem w ramach dotacji celowej na dofinansowanie realizacji inwestycji pn. "Budowa Śląskiego Centrum Onkologii i Hematologii Dziecięcej"
Interne Kennung: Dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury medycznej w postaci wirówki z chłodzeniem w ramach dotacji celowej na dofinansowanie realizacji inwestycji pn. "Budowa Śląskiego Centrum Onkologii i Hematologii Dziecięcej"