2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Baggeren grote wateren 2027 - 2030
Beschreibung: De werkzaamheden hebben betrekking op het baggeren van grote wateren gelegen in het werkgebied van WSHD. Het betreft een raamovereenkomst met meerdere ondernemers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0000