See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem mebli biurowych, biurka z elektryczną regulacją wysokości blatu, krzeseł oraz foteli obrotowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z montażem mebli biurowych, biurka z elektryczną regulacją wysokości blatu, krzeseł oraz foteli obrotowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). • Oferowane meble muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji nie wcześniej niż 2024); • Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny w okresie obowiązywania gwarancji; • Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz montaż mebli; • Przez montaż należy rozumieć kompletne przygotowanie mebli do użytku tj. złożenie, skręcenie, ustawienie, powieszenie, wypoziomowanie wszelkich elementów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia; • Kolory tkanin, stelaży, obić, płyt, uchwytów oraz innych elementów wyposażenia zostaną wybrane po wyłonieniu Wykonawcy, spośród gamy dostępnych kolorów oferowanych przez producenta w kategorii przedmiotu zamówienia spełniającego minimalne wymogi Zamawiającego; • W przypadku, kiedy Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia określa dopuszczalny margines tolerancji lub minimalny/maksymalny zakres wymiarów, parametry oferowanych mebli winny mieścić się we wskazanych przez Zamawiającego przedziałach i zakresach pod rygorem odrzucenia oferty; • Dostawa przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa.
Interne Kennung: WIChiP/261-9/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meble biurowe (wykonane na wymiar)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z montażem mebli biurowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). • Oferowane meble muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji nie wcześniej niż 2024); • Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny w okresie obowiązywania gwarancji; • Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz montaż mebli; • Przez montaż należy rozumieć kompletne przygotowanie mebli do użytku tj. złożenie, skręcenie, ustawienie, powieszenie, wypoziomowanie wszelkich elementów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia; • Kolory stelaży, płyt, uchwytów oraz innych elementów wyposażenia zostaną wybrane po wyłonieniu Wykonawcy, spośród gamy dostępnych kolorów oferowanych przez producenta w kategorii przedmiotu zamówienia spełniającego minimalne wymogi Zamawiającego; • W przypadku, kiedy Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia określa dopuszczalny margines tolerancji lub minimalny/maksymalny zakres wymiarów, parametry oferowanych mebli winny mieścić się we wskazanych przez Zamawiającego przedziałach i zakresach pod rygorem odrzucenia oferty; • Dostawa przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa.
Interne Kennung: meble biurowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Krzesła i fotele obrotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa krzeseł oraz foteli obrotowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). • Oferowane meble muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji nie wcześniej niż 2024); • Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny w okresie obowiązywania gwarancji; • Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz montaż mebli; • Przez montaż należy rozumieć kompletne przygotowanie mebli do użytku tj. złożenie, skręcenie, ustawienie, powieszenie, wypoziomowanie wszelkich elementów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia; • Kolory tkanin, stelaży, obić, płyt, uchwytów oraz innych elementów wyposażenia zostaną wybrane po wyłonieniu Wykonawcy, spośród gamy dostępnych kolorów oferowanych przez producenta w kategorii przedmiotu zamówienia spełniającego minimalne wymogi Zamawiającego; • W przypadku, kiedy Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia określa dopuszczalny margines tolerancji lub minimalny/maksymalny zakres wymiarów, parametry oferowanych mebli winny mieścić się we wskazanych przez Zamawiającego przedziałach i zakresach pod rygorem odrzucenia oferty; • Dostawa przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa.
Interne Kennung: krzesła i fotele
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
Los: LOT-0003
Titel: Biurko z elektryczną regulacją wysokości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa biurka z elektryczną regulacja wysokości dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). • Oferowany mebel musi być fabrycznie nowy i nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji nie wcześniej niż 2024); • Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny w okresie obowiązywania gwarancji; • Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz montaż mebla; • Przez montaż należy rozumieć kompletne przygotowanie mebla do użytku tj. złożenie, skręcenie, ustawienie, wypoziomowanie wszelkich elementów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia; • Kolor stelaży, płyt, uchwytów oraz innych elementów wyposażenia zostaną wybrane po wyłonieniu Wykonawcy, spośród gamy dostępnych kolorów oferowanych przez producenta w kategorii przedmiotu zamówienia spełniającego minimalne wymogi Zamawiającego; • W przypadku, kiedy Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia określa dopuszczalny margines tolerancji lub minimalny/maksymalny zakres wymiarów, parametry oferowanych mebli winny mieścić się we wskazanych przez Zamawiającego przedziałach i zakresach pod rygorem odrzucenia oferty; • Dostawa przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa.
Interne Kennung: biurko z elektryczną regulacja wysokości