381450-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Umzugsdienste – Stěhovací služby pro potřeby PČR 2026-2030 - rámcová dohoda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStěhovací služby pro potřeby PČR 2026-2030 - rámcová dohoda
Beschreibungzajištění stěhovacích služeb a manipulačních prací vč. dopravy
Interne KennungPPR-23913/ČJ-2026-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření RD na zajištění stěhovacích služeb a manipulačních prací movitého majetku vč, dopravy, a to na základě dílčích objednávek dle aktuálních potřeb zadavatele.