381451-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. 2. Zakres i zasady wykonywania usługi określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części - dotyczy RDW Inowrocław
BeschreibungZakres i zasady wykonywania usługi określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5).
Optionen
Beschreibung der OptionenInformacje określające między innymi rodzaj i maksymalną wartość opcji czy okoliczności skorzystania z opcji zostały zawarte w załączniku nr 3 do SWZ – wzór umowy.
LosLOT-0002
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części - dotyczy RDW Toruń
LosLOT-0003
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części - dotyczy RDW Tuchola
LosLOT-0004
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części - dotyczy RDW Wąbrzeźno
LosLOT-0005
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części - dotyczy RDW Włocławek
LosLOT-0006
TitelWycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2026-2027 z podziałem na 6 części - dotyczy RDW Żołędowo