381479-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Dodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kybernetické bezpečnosti společnos-ti GW Train Regio a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kybernetické bezpečnosti společnos-ti GW Train Regio a.s.
BeschreibungPředmětem plnění VZ je dodávka a implementace technologií pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních systémů a komunikačních systémů Zadavatele v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti , včetně nezbytných služeb. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne KennungDodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kybernetické bezpečnosti společnos-ti GW Train Regio a.s.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeškeré informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele ode dne uveřejnění tohoto Oznámení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kyber-netické bezpečnosti společnosti GW Train Regio a.s.
Interne KennungDodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kyber-netické bezpečnosti společnosti GW Train Regio a.s.