381502-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Uniwersytetu w Siedlcach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Uniwersytetu w Siedlcach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynkach Uniwersytetu w Siedlcach zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) 2. Zamawiający informuje, że przedmiot zmówienia obejmuje utrzymanie czystości w obiektach: 1) Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, 3 Maja 54, Sienkiewicza 51 2) Wydział Nauk Społecznych, Wydział Nauk Humanistycznych, Wydział Sztuki, ul. Żytnia 39 3) Biblioteka Główna UwS, ul. Popiełuszki 9 4) Wydział Nauk Rolniczych, Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, ul. Prusa 14 5) REKTORAT, ul Konarskiego 2 6) Centrum Sportu i Rekreacji, ul. 3-go Maja 54 7) Uczelniany Ośrodek Kultury, ul. 3 Maja 49 8) Ośrodek Jeździecki, ul. Kazimierzowska 3
Vorherige Bekanntmachung: 178158-2025
Interne Kennung: DZP.290.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji