See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mieszanek mineralno-asfaltowych w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest sukcesywny zakup w 2026 r. mieszanek mineralno-asfaltowych z przeznaczeniem do robót prowadzonych na terenie m.st. Warszawy, w rodzajach i ilościach podanych w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy ramowej i umowy o udzielenie zamówienia publicznego, stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 868463-2025
Interne Kennung: DPZP/271/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen, 44113800 Straßenbelagsmaterial, 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001