2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur ondersteuning CES – event coördinatie
Beschreibung: Binnen onderhavige DAS-aanvraag zoeken we naar 3 professionals die zelfstandig alle activiteiten rondom facilitaire en logistieke zaken voor meetings, congressen en evenementen die plaatsvinden op de campus van Tilburg University (inclusief gebouw Mindlabs in de spoorzone van Tilburg) kunnen organiseren en begeleiden. Onbepaald
Interne Kennung: TIU/FS02326
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Facility Services
Beschreibung: Advies en/of werkzaamheden op facilitair gebied, o.a. op het gebied van gebouwen en terreinen, hospitality, beveiliging, logistiek, schoonmaak, afval, organisatie van events, sport, horeca, vending etc.
Interne Kennung: 3