2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie interesów majątkowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: 1.1. Ubezpieczenie Mienia od wszystkich ryzyk, 1.2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem. 2. Zamówienie dzieli się na 2 części. Poszczególne części obejmują następujące rodzaje ubezpieczeń: 2.1. Część 01 zamówienia: „Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie” (a) Ubezpieczenie Mienia od wszystkich ryzyk, (b) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem. 2.2. Część 02 zamówienia: „Ubezpieczenie sieci przesyłowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie wraz z jej urządzeniami i infrastrukturą” (a) Ubezpieczenie Mienia od wszystkich ryzyk.
Interne Kennung: DZZ/U/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: Część 01 zamówienia: „Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie” (a) Ubezpieczenie Mienia od wszystkich ryzyk, (b) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem.
Interne Kennung: DZZ/U/4/2026 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z wznowienia. Rodzaj i maksymalną ilość wznowień oraz okoliczności skorzystania zawierają Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 6a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie sieci przesyłowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie wraz z jej urządzeniami i infrastrukturą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: Część 02 zamówienia: „Ubezpieczenie sieci przesyłowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie wraz z jej urządzeniami i infrastrukturą” (a) Ubezpieczenie Mienia od wszystkich ryzyk.
Interne Kennung: DZZ/U/4/2026 - Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z wznowienia. Rodzaj i maksymalną ilość wznowień oraz okoliczności skorzystania zawierają Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 6b do SWZ.