See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZEBUDOWA FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU LIS, ZAKUP PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ I SYSTEMU KLASY EAM/CMMS
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: - rozbudowę funkcjonalności posiadanego systemu Laboratoryjnego LIS - zakup i wdrożenie systemu klasy EAM/CMMS wspierającego zarządzanie majątkiem szpitala z funkcją systemu dziedzinowego zintegrowanego z HIS szpitala obejmującego wymianę danych o zasobach i usterkach aparatury. - zakup platformy e-learningowej do szkolenia kadry kierowniczej i personelu szpitala w ramach działań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ROZBUDOWA FUNKCJONALNOŚCI POSIADANEGO SYSTEMU LABORATORYJNEGO LIS
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi rozbudowę funkcjonalności posiadanego systemu Laboratoryjnego LIS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: ZAKUP PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ DO SZKOLENIA PERSONELU SZPITALA W RAMACH DZIAŁAŃ ZWIĘKSZAJĄCYCH POZIOM CYBERBEZPIECZEŃSTWA SZPITALA
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: zakup platformy e-learningowej do szkolenia kadry kierowniczej i personelu szpitala w ramach działań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Los: LOT-0003
Titel: ZAKUP I WDROŻENIE SYSTEMU KLASY EAM/CMMS WSPIERAJĄCEGO ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM SZPITALA
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: zakup i wdrożenie systemu klasy EAM/CMMS wspierającego zarządzanie majątkiem szpitala z funkcją systemu dziedzinowego zintegrowanego z HIS szpitala obejmującego wymianę danych o zasobach i usterkach aparatury.