2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het verrichten van postdiensten (distributie en bezorging van brieven en andere (pakket)poststukken met de bestemming binnen- en buitenland). zie offerteleidraad. De geraamde waarde betreft de maximale waarde van de raamovereenkomst gerekend over de maximale duur van raamovereenkomst (inclusief mogelijke verlengingen).
Interne Kennung: INK25-03-077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: - twee nota's van inlichtingen - gunnen op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: het voorwerp van de aanbesteding betreft het verrichten van postdiensten (distributie en bezorging van brieven en andere (pakket) poststukken met de bestemming binnen- en buitenland), e.e.a. conform de aanbestedingsstukken zie offerteleidraad. De geraamde waarde betreft de maximale waarde van de raamovereenkomst gerekend over de maximale duur van raamovereenkomst (inclusief mogelijke verlengingen).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen