2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu do zarządzania wirtualnymi laboratoriami szkoleniowymi dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, konfiguracja, uruchomienie oraz utrzymanie systemu do zarządzania wirtualnymi laboratoriami szkoleniowymi przeznaczonego dla uczelni wyższej. System ma umożliwiać prowadzenie zajęć z wykorzystaniem zasobów umieszczonych w przestrzeni wirtualnej, dostępnych dla studentów i kadry dydaktycznej z dowolnego miejsca przez sieć internetową.
Interne Kennung: KAI.260.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tryb przetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001