381656-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Energiebereich – EPC projekt pro Domažlickou nemocnici - Poskytování energetických služeb metodou EPC v Domažlické nemocnici, a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEPC projekt pro Domažlickou nemocnici - Poskytování energetických služeb metodou EPC v Domažlické nemocnici, a.s.
BeschreibungPředmětem této zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem. V rámci zakázky bude poskytovatelem služeb vypracován návrh energeticky úsporných opatření a jejich realizace - dodávka a montáž navržených úsporných opatření „na klíč“, potřebná inženýrská činnost, energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu trvání smluvního vztahu, včetně kontroly instalovaného zařízení.
Interne KennungEPC projekt pro Domažlickou nemocnici
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUvedeno v zadávací dokumentaci
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42160000 Kesselanlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost vyhrazené změny závazku je uvedena v zadávací dokumentaci.