2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding architectenselectie IKC Kapelpolder Maassluis
Beschreibung: Aanbesteder is op zoek naar een architect voor het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. 2.380 m2
Interne Kennung: P2000389
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectenselectie
Interne Kennung: 1