381772-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tragbare Computer – Koncová zařízení pro MMH 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoncová zařízení pro MMH 2026
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je pořízení koncových zařízení pro Magistrát města Havířova. Jedná se o nákup 85 ks notebooků včetně 85 ks dokovacích stanic (část 1), 43 ks notebooků pro zastupitele (část 2), 85 ks počítačů All-in-One (část 3) a 255 ks monitorů 27“ (část 4).
Interne KennungOŘ/231/ORG/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237300 Computerbedarf, 30214000 Arbeitsplätze, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelNotebooky včetně dokovacích stanic pro MMH
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 85 ks notebooků včetně 85 ks dokovacích stanic.
Interne KennungOŘ/231/ORG/26 část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237300 Computerbedarf
LosLOT-0004
TitelMonitory 27"
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 255 ks monitorů 27".
Interne KennungOŘ/231/ORG/26 část 4
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
LosLOT-0003
TitelPočítače All-in-One
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 85 ks počítačů All-in-one.
Interne KennungOŘ/231/ORG/26 část 3
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
LosLOT-0002
TitelNotebooky pro zastupitele
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 43 ks notebooků pro zastupitele.
Interne KennungOŘ/231/ORG/26 část 2