2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zduńska Wola oraz odpadów zbieranych w PSZOK”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zduńska Wola oraz odpadów zbieranych w PSZOK. 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zduńska Wola oraz odpadów zbieranych selektywnie z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Tymienice w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie oraz odbiór i zagospodarowanie. Odbiór odpadów obejmuje odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny i zmieszany. 2) Przedmiotem zamówienia objęte jest 3 829 punktów odbioru nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjne letniskowe. We wskazanych nieruchomościach zamieszkuje 10 703 mieszkańców. 3) Ponadto Zamawiający informuje, że przedmiotem zamówienia objęte są budynki wielolokalowe oraz nieruchomości Zamawiającego w liczbie 8 (w ilości 89 lokali). 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ - Wzór umowy, w którym uregulowano w sposób szczegółowy zakres sposobu spełnienia świadczenia w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.
Interne Kennung: PFZ.271.1.8.2025.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zduńska Wola oraz odpadów zbieranych w PSZOK. 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zduńska Wola oraz odpadów zbieranych selektywnie z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Tymienice w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie oraz odbiór i zagospodarowanie. Odbiór odpadów obejmuje odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny i zmieszany. 2) Przedmiotem zamówienia objęte jest 3 829 punktów odbioru nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjne letniskowe. We wskazanych nieruchomościach zamieszkuje 10 703 mieszkańców. 3) Ponadto Zamawiający informuje, że przedmiotem zamówienia objęte są budynki wielolokalowe oraz nieruchomości Zamawiającego w liczbie 8 (w ilości 89 lokali). 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ - Wzór umowy, w którym uregulowano w sposób szczegółowy zakres sposobu spełnienia świadczenia w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden