2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v budově ředitelství ČIŽP na roky 2026-2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v budově ředitelství České inspekce životního prostředí, tedy běžný úklid kanceláří a ostatních místností, včetně údržby venkovních ploch areálu, dále mimořádný a generální úklid a zajištění čisticích prostředků, a to podle podmínek uvedených v zadávací dokumentaci, zejména v Příloze č. 2 zadávacích podmínek – Smlouvě o poskytování úklidových služeb a jejích přílohách. Podrobnější specifikace předmětu plnění je uvedena v Přílohách č. 1a, 1b a 1c zadávacích podmínek (tyto tři dokumenty souhrnně jako Technická specifikace) a ve Smlouvě (např. frekvence a četnost úklidových služeb).
Interne Kennung: ČIŽP - úklid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001