381863-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Rekonstrukce KD Janoušek v Nymburce – zhotovitel PD
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce KD Janoušek v Nymburce – zhotovitel PD
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (včetně poskytnutí licence), výkazu výměr a rozpočtu, zajištění vydání společného povolení, zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. podrobného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a jeho ocenění („DPS“), poskytnutí potřebné součinnosti při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele stavby „Rekonstrukce KD Janoušek v Nymburce – zhotovitel PD“ a při vlastní realizaci stavby pak výkon činnosti autorského dozoru.
Interne KennungKD Janoušek - PD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0003