2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tabletów, szafek mobilnych, routerów dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa tabletów, szafek mobilnych, routerów dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Oferta musi obejmować całość zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Interne Kennung: RZP/PN/29/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert ze względu na fakt, iż opublikował w dniu 16.01.2026 r. wstępne ogłoszenie informacyjne (nr 11/2026 32652-2026 Urządzenia komputerowe – Komputery) zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych i zostały one zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39134000 Computermöbel, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa tabletów, szafek mobilnych, routerów dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Interne Kennung: Dostawa tabletów, szafek mobilnych, routerów dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach