See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 57253-2026
Interne Kennung: PZP/ADU/00094/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Janina.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Janina.
Interne Kennung: Zamówienie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Sobieski.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Sobieski.
Interne Kennung: Zamówienie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Brzeszcze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Brzeszcze.
Interne Kennung: Zamówienie nr 3