See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy papieru kserograficznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru kserograficznego, zgodnie z bieżącymi potrzebami dla KWP w Łodzi i jednostek garnizonu łódzkiego oraz Zarządu w Łodzi Centralnego Biura Śledczego Policji KGP, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, Wydziału w Łodzi Biura Spraw Wewnętrznych KGP, według asortymentu, ilości i wymagań jakościowych wskazanych w Formularzu asortymentowo – cenowym – Załączniku nr 2 do SWZ 2. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z art. 139 ust. 1 uPzp (tzw. procedura odwrócona). 3.W związku z zastosowaniem procedury z art. 139 ust. 1, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1uPzp. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Na podstawie art. 257 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane
Vorherige Bekanntmachung: 232604-2026
Interne Kennung: ZP-2380/5/26/RK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru kserograficznego, zgodnie z bieżącymi potrzebami dla KWP w Łodzi i jednostek garnizonu łódzkiego oraz Zarządu w Łodzi Centralnego Biura Śledczego Policji KGP, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, Wydziału w Łodzi Biura Spraw Wewnętrznych KGP, według asortymentu, ilości i wymagań jakościowych wskazanych w Formularzu asortymentowo – cenowym – Załączniku nr 2 do SWZ 2. Ceny jednostkowe podane w Formularzu asortymentowo – cenowym (zał. nr 2 do SWZ) nie ulegną zmianie przez cały czas trwania umowy z zastrzeżeniem § 11 umowy – Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Wykonawca w zaproponowanych cenach jednostkowych uwzględni wszelkie koszty związane z transportem przedmiotu zamówienia do jednostek Zamawiającego wskazanych w zamówieniu, zgodnie z załącznikiem nr 2 do umowy (Wykaz miejsc dostaw i ich adresy) oraz wniesieniem dostarczonych towarów do pomieszczeń wskazanych przez pracowników Zamawiającego. 4. Asortyment musi być fabrycznie nowy, kompletny, oraz pochodzić z bieżącej produkcji. 5. Przedmiot umowy zostanie dostarczony przez Wykonawcę w standardowym opakowaniu, bezzwrotnym, odpowiadającym właściwościom przedmiotu zamówienia. 6. Szacunkowe ilości asortymentu podane w formularzu asortymentowo – cenowym – Załącznik nr 2 do SWZ, nie są wiążące dla Zamawiającego przy realizacji umowy, są one podstawą dla Wykonawcy do sporządzenia oferty, z tym zastrzeżeniem, że minimalna wartość zamówienia jaką Zamawiający zamierza zrealizować na podstawie niniejszej umowy wynosi 70 % kwoty, o której mowa w § 9 ust. 1 umowy – załącznik nr 8 do SWZ. 7. Faktyczna ilość zamawianego asortymentu będzie zależna od potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków budżetowych. W przypadku zamówień o mniejszej wartości niż określona w § 9 ust. 1 zawartej umowy – Załącznik nr 8 do SWZ, Wykonawcy nie będą służyły żadne roszczenia z tego tytułu wobec Zamawiającego. 8. Wykonawca do realizacji dużych dostaw musi dysponować samochodem dostosowanym do rozładunku towaru na rampie (tzw. winda)