See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa materacy do łóżek szpitalnych dla Copernicus PL Sp. z o.o."
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materacy do łóżek szpitalnych (CPV: 33143112-4), którego szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 2 do Zaproszenia. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z późn. zmianami) – jeśli dotyczy. 3. W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszym Zaproszeniu. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. 4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy zawarty w załączniku nr 3 do Zaproszenia.
Interne Kennung: D10.251.47.P.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa materacy do łóżek szpitalnych dla Copernicus PL Sp. z o.o."
Interne Kennung: D10.251.47.P.2026_1