2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhouds- en renovatiebestek OVL Bunnik
Beschreibung: De gemeente is op zoek naar één opdrachtnemer voor het onderhouds- en renovatiebestek van de openbare verlichting. De opdracht betreft een raamovereenkomst. De werkzaamheden voor de aan te besteden Onderhouds- en renovatiebestek OVL 2026-2030 bestaan in hoofdzaak uit: • Werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de OVL; • Herstellen van storingen en defecten aan installaties OVL; • Herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de OVL; • Uitvoeren groepsremplace OVL; • Reinigen en conserveren lichtmasten; • Schilderen van de lichtmasten; • Verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; • Uitnemen en herplaatsen van lichtmasten t.b.v. evenementen, bouwwerkzaamheden en dergelijke; • Voorbereiden, organiseren en uitvoeren verkeersmaatregelen; • Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; • Verwerken gegevens in een beheersysteem. Het reageren op KLIC meldingen behoort niet tot de werkzaamheden. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €850.000,- (excl. BTW).
Interne Kennung: 2026-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente heeft het eenzijdige recht om de raamovereenkomst te verlengen.