2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa naturalnej wody średniozmineralizowanej i źródlanej dla PGE GiEK S.A. i Spółek GK PGE na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 24 miesięcy od dnia udzielenia zamówienia: • naturalnej wody średniozmineralizowanej niegazowanej/gazowanej określonej w § 6 ust. 7 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2011 r. w sprawie naturalnych wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych, o ogólnej zawartość soli mineralnych w wodzie na poziomie pomiędzy 500 mg/l - 1500 ml/l w butelkach: o pojemności 0,5 l typu PET, o pojemości 1,5 l typu PET oraz butelkach szklanych o pojemności 0,33l. • naturalnej wody niskozmineralizowanej/źródlanej w butlach typu PET o pojemności 5 l o ogólnej zawartość soli mineralnych w wodzie na poziomie pomiędzy 50 mg/l - 500 mg/l. Przedmiot zamówienia jest sumą potrzeb zgłoszonych przez poszczególne Spółki GK PGE. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do projektu Umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981200 Kohlensäurehaltiges Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Dostawa naturalnej wody średniozmineralizowanej gazowanej/niegazowanej w butelkach typu PET o poj. 0,5 l i 1,5 l dla PGE GiEK S.A. i Spółek GK PGE
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: Dostawa naturalnej wody średniozmineralizowanej gazowanej/niegazowanej w butelkach typu PET o poj. 0,5 l dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Beschreibung: Dostawa naturalnej wody średniozmineralizowanej gazowanej/niegazowanej w butelkach szklanych o poj. 0,33 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: Dostawa naturalnej wody średniozmineralizowanej gazowanej/niegazowanej w butelkach szklanych o poj. 0,33 dla PGE GiEK S.A. i ELTUR-SERWIS Sp. z o.o.
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: Dostawa naturalnej wody źródlanej/ niskozmineralizowanej w butlach o pojemności 5 l dla PGE GiEK S.A Oddział: Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów, Kopalnia Węgla Brunatnego Turów