2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud terrein- en groenvoorzieningen Amsterdam UMC
Beschreibung: Stichting Amsterdam UMC is voornemens een Europese openbare aanbesteding uit te schrijven voor het integraal onderhoud van de terrein- en groenvoorzieningen op beide locaties: AMC en VUmc in Amsterdam. Het betreft een opdracht voor het uitvoeren van dagelijks en planmatig groen- en grijsonderhoud conform de CROW Beeldkwaliteitscatalogus Openbare Ruimte, op een totaal terreinoppervlak van circa 69 hectare. De opdracht omvat onder meer het onderhoud van gazons, beplanting, bomen (inclusief VTA-controles), verhardingen, parkeerterreinen, hagen, watergangen en terreinelementen. Amsterdam UMC is een 24/7-zorgomgeving die dagelijks door meer dan 15.000 personen wordt bezocht. De opdrachtnemer dient hierop zijn werkwijze af te stemmen, met oog voor veiligheid, continuïteit en representativiteit. Verwachte startdatum 1 januari 2027 Locatie AMC en VUmc (ca 69ha) Voor meer informatie zie Inschrijvingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 77211500 Baumpflege, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullende Terrein- en groenvoorziening gerelateerde werkzaamheden
382131-2026 - Competition
Netherlands – Planting and maintenance services of green areas – Onderhoud terrein- en groenvoorzieningen Amsterdam UMC
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works, 77211500 Tree-maintenance services, 77311000 Ornamental and pleasure gardens maintenance services, 77312000 Weed-clearance services, 77314000 Grounds maintenance services, 77315000 Seeding services, 77340000 Tree pruning and hedge trimming, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: