2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maszyna do elektroprzędzenia bliskiego pola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia: jest dostawa maszyny do elektroprzędzenia bliskiego pola. Maszyna do precyzyjnej produkcji nanowłókien, umożliwiająca wytwarzanie struktur z polimerów w stanie stopionym oraz roztworów chemicznych w bliskim polu. Zapewnia możliwość dostosowania trajektorii przędzenia oraz konfiguracji parametrów pracy. Obejmuje także elektroprzędzenie wysokonapięciowe w dalekim polu oraz standardowy biologiczny druk 3D. Znajduje zastosowanie w badaniach nad biomateriałami, projektach badawczo-rozwojowych oraz zaawansowanych aplikacjach inżynierii tkankowej i materiałów naprawczych Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP_21_2025_WMT-IMIP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 30232100 Drucker und Plotter, 42611000 Werkzeugmaschinen für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001