382195-2025 - Ergebnis
Niederlande – Archäologische Untersuchungen – Archeologisch onderzoek Borger-Koesteeg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Archeologisch onderzoek Borger-Koesteeg
Beschreibung: Wij zijn al geruime tijd bezig met de planontwikkeling van de Koesteeg locatie in Borger. Ten noorden van de N374, tegenover de brandweer kazerne, zal in de toekomst een nieuwe woonwijk ontstaan waarin ruimte wordt geboden voor de bouw van ruim 190 woningen. Aangezien de geplande woningbouw een bedreiging vormt voor de aanwezige archeologische resten zullen deze voorafgaand aan het bouwrijp maken zorgvuldig gedocumenteerd moeten worden door middel van een opgraving. Het te onderzoeken gebied heeft een oppervlakte van 72.850 m2. Wij vragen om een offerte voor het veldwerk, de evaluatie, uitwerking, analyse, rapportage en de deponering conform SIKB-BRL 4000, versie 4.2, protocol 4004, van de opgraving, met voor ieder van de onderdelen een zo gespecificeerd mogelijke begroting. -
Interne Kennung: 22237-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zijn al geruime tijd bezig met de planontwikkeling van de Koesteeg locatie in Borger. Ten noorden van de N374, tegenover de brandweer kazerne, zal in de toekomst een nieuwe woonwijk ontstaan waarin ruimte wordt geboden voor de bouw van ruim 190 woningen. Aangezien de geplande woningbouw een bedreiging vormt voor de aanwezige archeologische resten zullen deze voorafgaand aan het bouwrijp maken zorgvuldig gedocumenteerd moeten worden door middel van een opgraving. Het te onderzoeken gebied heeft een oppervlakte van 72.850 m2. Wij vragen om een offerte voor het veldwerk, de evaluatie, uitwerking, analyse, rapportage en de deponering conform SIKB-BRL 4000, versie 4.2, protocol 4004, van de opgraving, met voor ieder van de onderdelen een zo gespecificeerd mogelijke begroting.
Interne Kennung: 1