2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro dodávky produktů CISCO
Beschreibung: Předmětem plnění (dílčích) veřejných zakázek zadávaných v DNS bude pořízení technologií, programových prostředků, produktů a služeb výrobce Cisco Systems, Inc., 170 West Tasman Dr. San Jose, CA 95134 USA (dále jen „Cisco Systems“). Jedná se o zajištění pořízení technologií a služeb od Cisco Systems případně doplnění stávajících technologií a služeb ovládajícího zadavatele od Cisco Systems, a to výlučně v případech, kdy není možné poptávat technologie a služby jiného výrobce než Cisco Systems, a to zejména z důvodu zajištění kompatibility, bezpečnosti a homogenity komunikační sítě ovládajícího zadavatele a ochrany již realizovaných investic, v situacích, kdy pokud by byla dodána jiná zařízení než Cisco Systems, není zajištěna funkčnost a bezpečnostní integrita celého řešení. Zadavatel bude požadovat v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek v rámci dílčích veřejných zakázek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) technologií Cisco Systems, tj. HW a SW komponent vč. jejich příslušenství, poskytnutí SW licencí nebo produktových subskripcí, informací nezbytných k jejich užívání, případně HW maintenance a/nebo SW maintenance a/nebo subskripce. HW maintenance a/nebo SW maintenance a/nebo subskripce musí být poskytovány v rámci servisního programu Cisco Systems. Předmětem plnění v zavedeném DNS tak mohou být zejména - poskytování produktů, jejichž podstatou je licenční či firmwarová výbava, využívající originální a proprietární prostředky Cisco Systems a originálního příslušenství společnosti Cisco Systems včetně možnosti jejich implementace: - směrovače a odpovídající proprietární SW licence k programovým produktům a/nebo subskripce Cisco Systems, - přepínače a odpovídající proprietární SW licence k programovým produktům a/nebo subskripce Cisco Systems, - produkty pro bezdrátové sítě a odpovídající proprietární SW licence k programovým produktům a/nebo subskripce Cisco Systems, - bezpečnostní produkty a odpovídající proprietární SW licence k programovým produktům a/nebo subskripce Cisco Systems, - nástroje pro týmovou spolupráci a odpovídající proprietární SW licence k programovým produktům a/nebo subskripce Cisco Systems, - originální Cisco Systems příslušenství, - poskytování licencí ke všem programovým prostředkům Cisco Systems, - poskytování podpory k produktům Cisco Systems, - poskytování subskripcí k produktům Cisco Systems, - poskytování katalogových služeb typu „AS-Fixed“ Cisco Systems, - poskytování katalogových školících kreditů Cisco Systems, - poskytování předprodejního poradenství Cisco Systems pro ovládajícího zadavatele, - poskytování informací o programových změnách a novinkách Cisco Systems, - poskytování poradenství ke způsobu nákupu licencí Cisco Systems, - poskytování informací o životním cyklu produktů Cisco Systems. Podrobně bude předmět plnění jednotlivých (dílčích) veřejných zakázek zadávaných v DNS, s požadovanou technickou specifikací uveden vždy v zadávací dokumentaci pro zadávaní konkrétní dílčí veřejné zakázky v DNS (ve výzvě k podání nabídky ve smyslu § 141 ZZVZ) a v jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ0231207
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32427000 Netzsystem, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001