2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝBĚR PROJEKTOVÉHO MANAŽERA K PROJEKTU „BYTOVÝ SOUBOR ČERNÝ MOST – U PARKU, PRAHA 14“ INVESTIČNÍ AKCE PDS Č. 45876
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních činností týmu správce stavby / projektového manažera v rámci (projektové) přípravy a realizace projektu „Bytový soubor Černý Most – U Parku, Praha 14“, který zahrnuje rovněž plochu městské a krajinné zeleně s rekreačními aktivitami, a jež má být vystavěn na pozemcích parc. č. 221/500, 902, 903, 905, 548/1, 548/2, 548/3, 893, 221/893, 221/894, 221/895, 221/896, 354, 221/945, 221/946, 221/947, 221/948, 221/949, 375/1, 221/958, 221/959, 221/960, 221/961, 331/962, 221/963, 221/964, 221/943, 221/950, 221/951, 221/952, 221/953, 221/954, 221/955, 221/956, 221/957, 221/944, 221/743, 221/752, 221/742, 221/751, 221/753, 221/754, 221/746, 221/757, 221/744, 221/756, 221/755, 221/747, 904, 221/892, to vše v katastrálním území Černý Most, list vlastnictví č. 85.
Interne Kennung: 45876
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten, 71520000 Bauaufsicht, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71315100 Beratung im Bereich Bausubstanz, 71315200 Bautechnische Beratung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71315400 Gebäudeinspektion, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71521000 Baustellenüberwachung, 71324000 Baukostenberechnung, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71631000 Technische Kontrolle, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy ze strany dodavatele nebo k předčasnému ukončení smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.