2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Installatieadviseur Zwembad Haarlem Noord
Beschreibung: De gemeente Haarlem is voornemens een niet-openbare Europese aanbesteding te starten voor de inkoop van een installatieadviseur elektrotechnisch en werktuigbouwkundig (E/W) voor de nieuwbouw van zwembad Haarlem Noord. Deze publicatie betreft de selectiefase. Op basis van de ingediende aanmeldingen worden vijf partijen geselecteerd voor de gunningsfase. De geselecteerde installatieadviseur zal onder andere verantwoordelijk zijn voor het technisch advies tijdens het ontwerptraject, de contractvorming, en de begeleiding van de uitvoering op het gebied van gebouwgebonden installaties. De opdracht betreft het leveren van installatieadvies elektrotechnisch en werktuigbouwkundig (E/W) voor de nieuwbouw van zwembad Haarlem Noord. Dit omvat technische advisering gedurende het ontwerp- en realisatietraject, begeleiding van de bouwkundige aannemer en ondersteuning bij contractvorming en oplevering. De gedetailleerde eisen, voorwaarden en overige relevante informatie worden opgenomen in de gunningsleidraad en bijbehorende documenten, die beschikbaar worden gesteld aan de partijen die worden geselecteerd voor de gunningsfase.
Interne Kennung: 675
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De opdracht is niet verdeeld in percelen
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen