2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení technických ztrát distribučních trafostanic LDS ve VPS
Beschreibung: Předmětem této zakázky je soubor plnění potřebných pro kompletní realizaci provozuschopného a funkčního díla pod názvem „Snížení technických ztrát distribučních trafostanic LDS ve VPS“ tedy zejména v souladu s podmínkami a termíny uvedenými v návrhu smlouvy a přílohách návrhu smlouvy. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2623-0009-11A
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001