382345-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Messinstrumente – Elementární analyzátor CHN a CS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElementární analyzátor CHN a CS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále také VZ) je dodávka elementárního analyzátoru CHN a CS, včetně dodávky kompletního příslušenství, návodů na obsluhu v českém nebo anglickém jazyce, a dále doprava na místo plnění, instalace, plné zprovoznění přístroje, ověření funkčnosti, kalibrace přístroje, likvidace obalů, zaškolení obsluhy a zajištění zkušebního provozu. Podrobná technická specifikace předmětu dodávky je uvedena v příloze č. 1 této zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung114/9560/2026