382384-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilości określonej w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 136877-2026
Interne Kennung: SZP.2420.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 1 poz.1
Beschreibung: Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 Pzp. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 40% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia gwarantowanego, określonego w załączniku nr 1 do umowy wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 1 poz.2
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.2
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 1 poz.3
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.3
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 1 poz.4
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.4
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 1 poz.5
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.5
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 1 poz.6
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.6
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 3 poz.1
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.1
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 3 poz.4
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.4
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 3 poz.7
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.7
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 3 poz.9
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.9
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 3 poz.10
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.10
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 3 poz.11
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.11
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 3 poz.13
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.13
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 3 poz.14
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.14
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 3 poz.17
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.17
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 3 poz.26
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.26
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 3 poz.29
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.29
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 3 poz.31
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.31
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 3 poz.32
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.32
Los: LOT-0137
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0139
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0144
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0145
Titel: Pakiet nr 19 poz.1
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.1
Los: LOT-0148
Titel: Pakiet nr 19 poz.4
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.4
Los: LOT-0152
Titel: Pakiet nr 19 poz.8
Beschreibung: Dostawy produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.8
Los: LOT-0153
Titel: Pakiet nr 19 poz.9
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.9
Los: LOT-0154
Titel: Pakiet nr 19 poz.10
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.10
Los: LOT-0155
Titel: Pakiet nr 19 poz.11
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.11