2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering van schoolboeken gewoon en buitengewoon secundair onderwijs
Beschreibung: Raamovereenkomst levering van schoolboeken gewoon en buitengewoon secundair onderwijs
Interne Kennung: PPP0OK-2790/6086/SO2026_2790
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SO2026_2790 1_1