2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding schoonmaak Gemeente Weststellingwerf
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Reguliere schoonmaakwerkzaamheden - Periodieke schoonmaakwerkzaamheden - Glasbewassing - Vloerenonderhoud - Dieptereiniging sanitair - Operationele aansturing eigen dienst medewerker (OBS Vensterschool) - Bestellen (m.u.v. aantal locaties) en aanvullen sanitaire voorzieningen Optioneel binnen de opdracht valt: - Reiniging overige elementen buitenzijde pand en/of buitenterrein (op aanvraag) Buiten de opdracht valt: - Levering sanitaire voorzieningen - Reinigen inloopzones - Specialistisch vloeronderhoud houten gymzaalvloeren (exclusief schrobben) Binnen de opdracht valt: - Reguliere schoonmaakwerkzaamheden - Periodieke schoonmaakwerkzaamheden - Glasbewassing - Vloerenonderhoud - Dieptereiniging sanitair - Operationele aansturing eigen dienst medewerker (OBS Vensterschool) - Bestellen (m.u.v. aantal locaties) en aanvullen sanitaire voorzieningen Optioneel binnen de opdracht valt: - Reiniging overige elementen buitenzijde pand en/of buitenterrein (op aanvraag) Buiten de opdracht valt: - Levering sanitaire voorzieningen - Reinigen inloopzones - Specialistisch vloeronderhoud houten gymzaalvloeren (exclusief schrobben) Het betreft een Overeenkomst met een initiële looptijd van drie (3) jaren. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één (1) jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee tien (10) jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren (initieel ofwel na het lichten van optiejaren).
Interne Kennung: 2026-SMO304289
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Overeenkomst met een initiële looptijd van drie (3) jaren. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één (1) jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee tien (10) jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren (initieel ofwel na het lichten van optiejaren).