See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdsregistratiesysteem
Beschreibung: Gemeente en OCMW Zonhoven wensen voor hun personeelsleden een softwarepakket voor tijdsregistratie aan te kopen. De opdracht omvat ook het onderhoudscontract, de SLA's en de algemene projectorganisatie die wordt voorgesteld door de inschrijver om een vlotte implementatie van het pakket te realiseren. Plaats van dienstverlening: - Gemeente Zonhoven (Publiekshuis - wordt momenteel niet gebruikt wegens verbouwingswerken, maar zal vermoedelijk na de zomer in 2026 terug in gebruik zijn), Kerkplein 1 te 3520 Zonhoven - OCMW Zonhoven, Kerkplein 60 te 3520 Zonhoven - Bibliotheek Zonhoven, Kerkplein 80 te 3520 Zonhoven - Evenementenhal Den Dijk, Rozenkransweg 4 te 3520 Zonhoven - Gemeentelijke werkplaatsen Zonhoven, Industrieweg-Zuid 1439 te 3520 Zonhoven - GC Tentakel, Kneuterweg 2 te 3520 Zonhoven - Pop-up gemeentelijkhuis, IGL-gebouw, Boddenveldweg 11 te 3520 Zonhoven (deze locatie wordt gebruikt tot aan de verhuis naar het Publiekshuis, vermoedelijk na de zomer 2026) - Overige gemeentelijke gebouwen (zoals Uitpunt, Kwint)
Interne Kennung: PPP0B9-629/5096/2025-629-tijdsregistratiesysteem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212450 Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1