2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky spotřebního laboratorního materiálu ze skla a plastu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky spotřebního laboratorního materiálu ze skla a plastu určeného pro použití v laboratorních provozech zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek vDNS podle § 141 zákona. Součástí dodávky bude i doprava na místa určení, balné, pojištění, celní a daňové poplatky.
Vorherige Bekanntmachung: 14924-2019
Interne Kennung: 1/2019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Speciální plast pro stopovou organickou analýzu – I, druhé opakování VZ
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálního plastu pro stopovou organickou analýzu-I (dále také „zboží“) v objemu dle provozních potřeb zadavatele a jeho pracovišť, v termínu dodání nejpozději do 21 dnů ode dne doručení objednávky. Součástí plnění veřejné zakázky je i balné, doprava do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, pojištění v rámci dopravy do místa plnění, celní, daňové a případné další poplatky spojené s realizací plnění předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: ZU/07616/2026