2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analytický nástroj Policie ČR - Rámcová dohoda
Beschreibung: Dodávka analytického nástroje
Interne Kennung: PPR-24815/ČJ-2022-990656
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Analytický nástroj Policie ČR
Beschreibung: Objednávka č. 10/2025 k rámcové dohodě Analytický nástroj Policie ČR, PPR-1111-222/ČJ-2025-990573. Předmětem plnění je zajištění Technické podpory s SLA – Plnění B1, rozšíření technické podpory o 1 server - Plnění B1a a dále datový zdroj – Insolvenční rejstřík a Registr smluv – Plnění B.2 b a B.2 c. Plnění. Plnění B1 a B1a – Technická podpora se SLA Zajištění provozu dodaného analytického řešení (tj. A1) se spolehlivostí minimálně 98% (tzn. povolený výpadek maximálně 7,3 dne za rok). SLA se počítá samostatně pro každý provozovaný server. Zajištění opravy nejpozději třetí pracovní den po nahlášení závady. Formáty souborů pro indexaci dat musí být doplňovány s ohledem na vývoj obecných technologií (tzn. v případě vytvoření nových typů souborů nahrazující již podporované typy musí být doplněny v rámci B1, stejně jako nové typy souborových systémů na podporovaných platformách). Poskytnutí nových verzí SW licencí. Upgrade serverových instalací. Profylaktická kontrola minimálně 1x za 6 měsíců v rozsahu alespoň 1MD. Zajištění aktualizací a funkčnosti indexů datových zdrojů Zadavatele. Plnění B2b Datový zdroj – Insolvenční rejstřík a B2c Datový zdroj- Registr smluv. Zajištěním dodávky a pravidelné aktualizace dat (týdenní aktualizace) Insolvenčního rejstříku a Registru smluv do analytického nástroje nesmí být omezen počet uživatelů/serverů užívajících tato data. Plnění B1 - Technická podpora se SLA 12 měsíců. Plnění B1a-Rozšíření B1 o 1 server 12 měsíců. Plnění B2b - Datový zdroj - Insolvenční rejstřík 12 měsíců. Plnění B2c - Datový zdroj - Registr smluv 12 měsíců.
Interne Kennung: PPR-24815-35/ČJ-2022-990656