382592-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Zpracování projektové dokumentace na stavbu "Komunitní bydlení - Kunčina" včetně výkonu dozoru projektanta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace na stavbu "Komunitní bydlení - Kunčina" včetně výkonu dozoru projektanta
Beschreibung: Předmětem projektu je výstavba domu komunitního typu pro osoby se zdravotním postižením. Stavba má jedno přízemní podlaží (1NP) a podkroví (2NP). V domě jsou navrhovány dvě domácnosti. Každá domácnost je určená pro 6 klientů. Celkem pro 12 obyvatel (klientů). Prostory pro personál, technická místnost, sklady budou umístěné výhradně v 2NP. Každý obyvatel domu bude mít svoji ložnici. Z hlediska zařazení stavby a jejího využití se bude jednat o stavbu rodinného domu pro sociální služby. Stavba na parcele č. 782/1 v k.ú. Kunčina.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001