See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hurtowa, sukcesywna dostawa paliw ciekłych tj. olej napędowy ON i benzyna bezołowiowa Pb 95
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest hurtowa, sukcesywna dostawa paliw ciekłych, tj. olej napędowy ON i benzyna bezołowiowa Pb 95. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części, tj.: a) Część nr 1 - Dostawa oleju napędowego ON - ok. 1 200 000 litrów, b) Część nr 2 - Dostawa benzyny bezołowiowej Pb 95 - ok. 320 000 litrów. Wykonawca może złożyć ofertę na całość przedmiotu zamówienia lub na wybraną część.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju napędowego ON
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego ON ok. 1 200 000 litrów
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa benzyny bezołowiowej Pb 95
Beschreibung: Dostawa benzyny bezołowiowej Pb 95 ok. 320 000 litrów
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin