See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZBV 34 ZL 3 I/36 Pardubice, Trnová - Fáblovka - Dubina
Beschreibung: Novostavba severovýchodního obchvatu města Pardubic. Stavba silnice I/36 začíná za stávající okružní křižovatkou Globus a pokračuje ve stávající trase silnice III/32224 (Poděbradská ulice) do křižovatky se silnicí III/0362 (ulice Bohdanečská). Dále trasa silnice pokračuje volným terénem až do cca km 1,450, kde kříží silnici III/324 (Hradeckou ulici) a vytváří průsečnou křižovatku. Ukončení trasy přeložky silnice I/36 je ve stávající okružní křižovatce Dubina v ulici Na Drážce. V průběhu trasy jsou navrženy čtyři nové úrovňové křižovatky, z nichž tři jsou řešeny jako výhledové křižovatky. Celková délka nové trasy silnice I/36 je 4170 metrů a jedná se o čtyř pruhovou směrově rozdělenou komunikaci. Stěžejním objektem mimo vlastní silnici I/36 je přemostění slepého ramene Labe a řeky Labe. Jedná se o zavěšený most o dvou polích v celkové délce 200 metrů.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11PT-002648