2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Nowe Wrońska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Nowe Wrońska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 Do SWZ.
Interne Kennung: WIR.271.4.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001