2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie w czystości oraz mycie okien w budynkach Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Kompleksowe utrzymanie w czystości oraz mycie okien w budynkach Sądu Okręgowego w Katowicach” w podziale na Części: a) Część I - „Kompleksowe utrzymanie w czystości budynków Sądu Okręgowego w Katowicach wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych", b) Część II – „Usługa mycia stolarki okiennej i przeszkleń w budynkach Sądu Okręgowego w Katowicach".
Interne Kennung: OG.261.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe utrzymanie w czystości budynków Sądu Okręgowego w Katowicach wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie w czystości budynków Sądu Okręgowego w Katowicach wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90910000 Reinigungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość wielokrotnego wznowienia zamówienia na okres kolejnych 24 miesięcy następujących po zakończeniu okresu realizacji zamówienia, o którym mowa ust. 1. Minimalny termin jednokrotnego wznowienia wynosił będzie 3 miesiące. 2. W przypadku skorzystania z pojedynczego wznowienia każdorazowo zmianie ulegnie termin obowiązywania umowy, o którym mowa w ust. 1 umowy. Zmiana – przedłużenie terminu obowiązywania umowy, wynosić będzie każdorazowo 3 miesiące. 3. Skorzystanie z możliwości wznowienia nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia w formie pisemnej na adres e-mail wskazany w umowie. Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, przed zakończeniem podstawowego okresu realizacji umowy, nie później niż na 1 miesiąc przed zakończeniem realizacji umowy. 4. Wznowienie obejmować będzie świadczenie usług dla zamówienia podstawowego, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do umowy oraz ze Szczegółowymi warunkami wykonania przedmiotu umowy – załącznik nr 3 do umowy. 5. Skorzystanie ze wznowienia w maksymalnym zakresie (24 miesięcy) lub z części (w skróconym terminie) jest wyłączną decyzją Zamawiającego. 6. Skorzystanie ze wznowienia jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego a nieskorzystanie z niego nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnego uprawnienia do domagania się zlecenia wznowienia, a także żadnych roszczeń odszkodowawczych. W przypadku skorzystania z uprawnienia Zamawiającego i przekazania Wykonawcy oświadczenia o wznowieniu, Wykonawca jest zobowiązany do wykonania zamówienia w zakresie wznowienia bez wnoszenia dodatkowych roszczeń, w szczególności pieniężnych, względem Zamawiającego, za wyjątkiem wynagrodzenia, zgodnie z ust. 7 poniżej. 7. W przypadku wznowienia zamówienia Wykonawcy przysługiwało będzie wynagrodzenie tożsame z wynagrodzeniem obowiązującym w chwili skorzystania przez Zamawiającego ze wznowienia, wskazanym w § 5 ust. 2 umowy. 8. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z pojedynczego wznowienia każdorazowo ulegnie zmianie maksymalna wartość umowy określona w § 5 ust. 1 umowy – o wysokość wynagrodzenia wynikającą dla danego wznowienia, o której mowa w ust. 7 powyżej. 9. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe za realizację zamówienia objętego wznowieniem będą identyczne, jak ceny jednostkowe wskazane przez Wykonawcę w ofercie, z uwzględnieniem postanowień dotyczących zmian wynagrodzenia, o których mowa w art. 436 oraz 439 ustawy PZP. 10.Wszystkie postanowienia niniejszej umowy obowiązują również w okresie wznowienia, w szczególności postanowienia dotyczące: a) zasad rozliczeń, b) zabezpieczenia należytego wykonania umowy, c) kar umownych, d) zmian umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa mycia stolarki okiennej i przeszkleń w budynkach Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Usługa mycia stolarki okiennej i przeszkleń w budynkach Sądu Okręgowego w Katowicach
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90910000 Reinigungsdienste
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość wielokrotnego wznowienia zamówienia na okres maksymalnie kolejnych 24 miesięcy następujących po zakończeniu okresu realizacji zamówienia, o którym mowa ust. 1 powyżej. Zamawiający przewiduje maksymalnie cztery wznowienia w okresie 24 miesięcy. 2. W przypadku skorzystania z pojedynczego wznowienia każdorazowo zmianie ulegnie termin obowiązywania umowy, o którym mowa w § 3 ust. 1 umowy. Zmiana – przedłużenie terminu obowiązywania umowy, wynosić będzie każdorazowo 6 miesięcy. 6. Wykonawca w przypadku wznowień będzie zobowiązany wykonać przedmiot zamówienia w terminach wskazanych poniżej: a) pierwsze wznowienie - w terminie do 60/70 dni od dnia 10.09.2027 r.,* b) drugie wznowienie - w terminie do 60/70 dni od dnia 10.04.2028 r.,* c) trzecie wznowienie - w terminie do 60/70 dni od dnia 11.09.2028 r.,* d) czwarte wznowienie - w terminie do 60/70 dni od dnia 09.04.2029 r.* *zgodnie z § 3 ust. 1 umowy. 3. Przez jednokrotne wznowienie Zamawiający rozumie usługę jednokrotnego mycia stolarki okiennej i przeszkleń w pełnym zakresie, zgodnie z załącznikiem nr 2, 3 oraz 4 do umowy. 4. Skorzystanie z możliwości wznowienia nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia w formie pisemnej na adres e-mail wskazany w umowie. Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, przed zakończeniem podstawowego okresu realizacji umowy, nie później niż na 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy, o którym mowa w § 3 ust. 1 umowy, przy jednoczesnym uwzględnieniu przedłużenia tegoż terminu w przypadku korzystania ze wznowień. 5. Wznowienie obejmować będzie świadczenie usług dla zamówienia podstawowego, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do umowy oraz ze Szczegółowymi warunkami wykonania przedmiotu umowy - załącznik nr 3 do umowy. 6. Skorzystanie ze wznowienia w maksymalnym zakresie (24 miesięcy) lub z części (w skróconym okresie) jest wyłączną decyzją Zamawiającego. 7. Skorzystanie ze wznowienia jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego a nieskorzystanie z niego nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnego uprawnienia do domagania się zlecenia wznowienia, a także żadnych roszczeń odszkodowawczych. W przypadku skorzystania z uprawnienia Zamawiającego i przekazania Wykonawcy oświadczenia o wznowieniu, Wykonawca jest zobowiązany do wykonania zamówienia w zakresie wznowienia bez wnoszenia dodatkowych roszczeń, w szczególności pieniężnych, względem Zamawiającego, za wyjątkiem wynagrodzenia, zgodnie z ust. 8 poniżej. 8. W przypadku wznowienia zamówienia Wykonawcy przysługiwało będzie wynagrodzenie określone w § 5 ust. 2 oraz ust. 3 umowy. 9. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z pojedynczego wznowienia każdorazowo ulegnie zmianie maksymalna wartość umowy określona w § 5 ust. 1 umowy – o wysokość wynagrodzenia wynikającą dla danego wznowienia, o której mowa w ust. 8 powyżej. 10. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe za realizację zamówienia objętego wznowieniem będą identyczne, jak ceny jednostkowe wskazane przez Wykonawcę w ofercie, z uwzględnieniem postanowień dotyczących zmian wynagrodzenia, o których mowa w art. 436 oraz 439 ustawy PZP. 11. Wszystkie postanowienia niniejszej umowy obowiązują również w okresie wznowienia, w szczególności postanowienia dotyczące: a) zasad rozliczeń, b) zabezpieczenia należytego wykonania umowy, c) kar umownych, d) zmian umowy.